Нова розробка кабель OLFLEX 409 P PUR від компанії Lapp Group USA
03 Лип
2017
Наши новинки

Нова розробка кабель OLFLEX 409 P PUR від компанії Lapp Group USA

Фірма Lapp Group USA оприлюднила інформацію про виробництво новітнього кабелю управління виду OLFLEX 409 P PUR, спеціалізованого на стійких до зносу і стабільних до впливу мастил установок і апаратів технологічного призначення. Пристрій цього кабелю складається з особливої ​​наповнюючої всі проміжки між компонентами оболонки на своєрідній ПВХ-основі. Ця основа сприяє найбільш результативному процесу зачистки кабелю, зменшенню моментів ймовірного порушення ізольованості проводів кабелю, зниженню обробки вручну і зменшенню відходів у порівнянні зі звичайними кабелями покритими поліуретановим шаром.

Як наслідок - зменшення витрат і часу. Досить міцна поліуретанова поверхня кабелю збільшує його стійкість при використанні в несприятливих умовах, тобто підвищує термін дії. Кабель виду OLFLEX 409 P не змінюється при впливі різних мінеральних мастил, що мають масляний склад, розведений кислотами; водних лужних рідин і інших речовин, що мають хімічний склад. У структуру кабелю входить велика кількість жил, які проводять струм, що складаються з тонкого мідного дроту, особливої ​​оболонки з полівінілхлоридного пластикату зверху цих проводів і спеціального зовнішнього шару з поліуретану з діючим шаром в проміжках.

Крім того, специфіка кабелю, різновиди OLFLEX 409 P містять такі показники:

  • температурний режим при знову повторюваних вигинах: від -5 C до + 70 C;
  • температурний режим при стаціонарній конструкції: від -40 C до +    80 C;
  • перевірочну напругу: 4000 В;

найменший радіус вигину при роботі в стадії згинання: 12,5 х зовнішній діаметр; при стаціонарній конструкції: 4-х зовнішній діаметр.

Таким чином, можна зробити висновок про функціональність кабелю різновиду OLFLEX 409 P. Кабель є мастилостійким, сталий до зношування, згинів, перепадів температури, має більший термін придатності; застосовується для верстатів технологічного призначення, що спеціалізуються на обробці металу.