Випробування кабелів HELUKABEL на пожежну безпеку в транспортних засобах
03 Лип
2017
Наши новинки

Випробування кабелів HELUKABEL на пожежну безпеку в транспортних засобах

Випробування для застосування в салонах автобусів успішно витримали дроти та кабелі HELUKABEL. Перевірялися одножильні, дроти для вантажівок, а також кабелі управління і кабелі передачі даних.

Так як ця продукція застосовується всередині автобусів, то її варто розглядати з точки зору чинного європейського припису ECE-R 118. Воно прийнято економічною комісією ООН. Ці матеріали повинні забезпечувати пожежну безпеку, щоб пасажири під час пожежі могли швидко і безпечно вийти з приміщення.

Ця директива належить до транспортних засобів, які мають більше 8 місць. Перш за все, до них входять туристичні та рейсові автобуси.

Сучасні салони автобусів мають мультимедійні системи і інформаційні дисплеї, тому вирізняються великим обсяг кабельних трас. Кабелі, всередині салону, можуть сприяти поширенню пожежі.

Компанія HELUKABEL вирішила надати ряд продуктів для проходження тестів компанії DEKRA. Вона є міжнародним лідером, який займається незалежною експертизою і перевіряє безпеку автомобілів.

Тест передбачає випробування кабелю вогнем. При цьому, відрізок кабелю розміщують у полум'ї на 15 або 30 секунд. Цей час залежить від площі його перетину. Коли вогонь припиняє свою дію, горіння оболонки має завершитися за 70 секунд. На відстані 50 мм від кінця випробуваного зразка кабелю вогонь повинен зупинитися. Після випробування робиться висновок, про те, що локальне загоряння оболонки не призведе в подальшому до поширення пожежі, як у випадку з бікфордовим шнуром. Це означає, що інші частини салону будуть не охоплені пожежею.