LEDLIFE і SVITECO об'єднуються, щоб створити провідного виробника світлотехніки в Україні
12 Лип
2017
Наши новинки

LEDLIFE і SVITECO об'єднуються, щоб створити провідного виробника світлотехніки в Україні

Національні компанії на своєму прикладі показують як підвищити експортний потенціал без залучення іноземних інвестицій. Дві компанії з'єднуються в одну структуру для того, щоб розвивати українське виробництво європейського рівня з орієнтацією на зовнішні ринки.

Український виробник світлодіодного освітлення для бізнесу, компанія LEDLIFE об'єднується з провідним учасником ринку світлотехніки України, компанією SVITECO для підвищення експортного потенціалу національних продуктів в області освітлення. Керівники компаній стверджують, що інтеграція виробничих потужностей та інвестиційних можливостей стануть драйвером зростання нового бренду світлотехніки. Про це повідомили "Багнет" в прес-службі компанії.

Умови угоди передбачають створення нової компанії, яка буде здійснювати свою діяльність під брендом LEDLIFE EU. При цьому обидві існуючі торгові марки (LEDLIFE і SVITECO) залишаться в складі об'єднаної компанії. Основний пріоритет LEDLIFE EU - розвиток продажів на зовнішніх ринках.

Вже зараз функціонує логістичний склад в Польщі, що дозволяє забезпечувати швидку доставку продукції по Європі. Найближчим часом планується розширення дилерської мережі в Україні, ЄС.

Вихід на зовнішні ринки буде проходити за безпосередньої участі міжнародних експертів. У кінці 2016 року вже було проведено перший консалтинговий проєкт з міжнародним експертом програми Senior Experten Service (SES) Фріцом Шульте, які мають 30-річний досвід роботи в німецькій світлотехнічної компанії TRILUX.

Спільний бренд LEDLIFE EU стане міцною платформою як для національного, так і міжнародного росту компаній. Його мета - вивести національні світлотехнічні продукти на рівень впізнавання поряд з європейськими аналогами (компанії LEDLIFE і SVITECO пройшли міжнародну сертифікацію системи менеджменту якості ISO 9001:2008, продукція має європейські сертифікати РЄ).

Мета об'єднання компаній LEDLIFE і SVITECO - підвищення експортного потенціалу українського бізнесу. Керівництво компаній впевнене, що об'єднана національна компанія продемонструє успішне економічне зростання на міжнародних ринках.

SVITECO - провідний учасник ринку освітлення України. Серед клієнтів компанії великі супермаркети АТБ, Сільпо (FOZZY Group), VARUS, NOVUS, Модерн-трейд (Копійка, Сантім), клініки “Добробут”, “INTO-SANA”, зернотрейдер “Олімпекс”, MARFIN BANK.

LEDLIFE - український виробник світлодіодного освітлення для бізнесу. Компанія відома проєктами освітлення для KAN Development, ПриватБанку, ПАТ "Запоріжсталь", Comfy, Foxtrot, Ельдорадо, Чудо Острів, Сільпо (FOZZY Group), DIGMA, SPAR, Ашан, ПАТ "Миронівський хлібопродукт", Kraft Foods Inc.