Светодиодные консольные уличные светильники в наличии

ПОТУЖНІСТЬ СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Потужність будь-якого світлодіодного приладу вимірюється у Ватах. Обирати обладнання необхідно в залежності від параметрів приміщення, в якому вони будуть використовуватися. Важливо враховувати призначення, площу зони. Зважаючи на великий спектр різноманітного асортименту, можна вибрати світлодіодні лампи з потужностями від 2 до 30 Ватт. Зазначимо, що споживана потужність світлодіодного приладу безпосередньо впливає на його показники яскравості. Чим більше цей параметр - тим більше світла буде в приміщенні. Але сьогодні технології не стоять на місці, тому виробники цілком успішно працюють над тим, щоб підвищити рівень світлової віддачі кожного Ватта, який спожив світильник. Якщо порівнювати світлодіодні варіації з лампами розжарювання, то варто зробити висновок: у цьому випадку переважають перші типи, допомагаючи економити електроенергію споживачеві.

СВІТЛОВИЙ ПОТІК СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Ця характеристика дуже важлива для приладів. Якщо не брати до уваги технічні поняття, то можна визначити світловий потік, як кількість випромінюваної світлової енергії за одиницю часу. Чим більший цей показник, тим яскравіше світить лампочка, світильник і ін. Цей критерій можна побачити у характеристиках в люменах. Але варто мати на увазі, що у світлодіодних приладах потік спрямований в одну сторону. Фокус не в усі, а лише в певний напрям, може збити з пантелику споживача, орієнтуючись на ці цифри, наприклад, в порівнянні з лампою розжарювання, у якій потік відбивається в різні боки. І візуальна яскравість приладу залежить не тільки від цього показника, але і від всіх інших.

КОЛЬОРОВА ТЕМПЕРАТУРА СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Інколи ми бачимо від приладів холодне, а іноді - тепле світло. І саме спектр випромінювання освітлювального приладу дає споживачеві таке сприйняття. Цей показник вимірюється в кельвінах. Якщо цей критерій високий, то можна визначити відтінки синього, холодного. Відповідно, якщо показник менший, то ми отримуємо прилад з теплим тоном. Не плутайте світлову температуру з температурою освітлювального приладу. Ці дві характеристики не пов'язані одна з одною. Варіюючи кольорову температуру освітлювальних приладів, можна створювати і зони для навчання, роботи, так і місця для релаксації.

НАПРУГА СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Світлодіодні прилади можуть працювати під напругою від 4 до 12В. Незважаючи на таку шкалу, для функціонування лампочок, світильників необхідно подавати цей показник в постійному режимі. Але якщо об'єднати декілька чіпів, до яких входить перетворення змінного струму в постійний, то для домашнього використання напруги прилади призначені в середньому від 110 до 220В. Зазначимо, що технології сьогодні вийшли на новий рівень, і з'являються апарати, що працюють від змінної напруги, але так як світлодіоди пропускають струм лише в одному напрямку, то для них все-таки необхідний постійний струм.

ЧАСТОТА СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Коли тільки починався розвиток джерел світла, то за основу освітлювального середовища була призначена частота в 50 Гц. Але людське око - надчутливий орган і він зауважує пульсації менше цього показника. І чим вище цей критерій, тим менше візуального мерехтіння помічає споживач. Зараз прилади з підвищеною частотою досягли сучасних характеристик для лампочок, світильників, що поліпшило їх споживчі, ергономічні характеристики. А з часом фахівці зробили висновок, що світлодіоди краще живляться від підвищених частот. Хочете якісне світло - зверніть увагу на цей показник.

ПУЛЬСАЦІЯ СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Ця величина - безрозмірна, а на приладах вона відображається у вигляді відсоткового співвідношення. І якщо ви бажаєте обрати світлодіодний прилад якісний, то пульсація - той показник, на який варто звернути увагу. Адже саме він свідчить про дозволені межі, які не є небезпечними для здоров'я очей. Зазначимо, що пульсація можлива тільки тоді, коли в мережі змінне джерело струму. Показник не виміряти фотокамерою. Для цього краще скористатися радіометром, люксметром. Звичайно,  ідеально, щоб показник пульсації дорівнював нулю, але такого бути просто не може для тих, хто використовує в якості джерела напруги мережу зі змінним струмом. Наприклад, пульсація лампочок розжарювання помітна не дуже споживачу через те, що інерція спіралі знаходиться в розпеченому стані. Втім, краще, звичайно, намагатися обирати прилади з мінімальним показником в цьому відношенні, адже навіть якщо погляди коливання не помітні, це не означає, що вони не завдають шкоди органам зору.

РЕСУРС РОБОТИ СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Виробники на приладах вказують термін придатності. І для світлодіодних варіацій він коливається від 50 до 100 тисяч годин. Але варто мати на увазі, що ресурс роботи світлодіодних приладів залежить від багатьох факторів: напруга в мережі, умови експлуатації та ін. Протягом терміну, зазначеного виробником, споживач може розраховувати на світлотехнічні, експлуатаційні характеристики. Щоб прилад прослужив максимально довго, варто дотримуватися інструкцій на упаковці. Досягти цього цілком реально. Якщо порівнювати світлодіодні лампочки з лампами розжарювання, то можна визначити таку вагому перевагу:  більший термін експлуатації аж в 20-30 разів. Такі варіації освітлювальних приладів, за рахунок цього показника, змінювати потрібно значно рідше, що економить фінанси як на придбання, так і на споживання електроенергії.

ІНДЕКС ПЕРЕДАЧІ КОЛЬОРУ СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Цей показник свідчить про те, наскільки точно буде передаватися реальний тон об'єктів. Звичайно, людське око ідеально сприймає відтінок предметів, речей при денному світлі. І гарний прилад повинен генерувати світло, яке наближене до нього. Світлодіодні прилади, зазначимо, відмінно передають натуральні, природні відтінки об'єктів. Але варто зазначити, якщо показник індексу передачі кольору надто занижений, то сприйняття відтінків все-таки може спотворюватися. Обирайте прилади, які гарантують цей критерій в межах від 80 одиниць.

КУТ СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Ця величина свідчить про те, який сектор буде охоплювати зазначений потік світла. Змінюють цей показник конструкцією і рефлекторами (відбивачами), фокусуючими лінзами. При цьому зазначений кут може бути відокремлений від одиниці градуса до повної сфери. Саме цей показник важливий для дизайнерів і проєктувальників, які можуть отримати класичні або креативні варіації. І обрати з сучасних приладів варіант з певним кутом розсіювання - не так складно. Наприклад, якщо використовувати світлодіодну стрічку в якості освітлення або додаткового джерела світла, то можна отримати дуже творчі варіації. І фантазії дизайнерів інтер'єрів безпосередньо залежать від зазначеного критерію.

МАТЕРІАЛ СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

При виготовленні світлодіодів переважно використовуються напівпровідникові матеріали, такі як арсенід галію, алюмінію галію арсенід, галію фосфід, алюмінію-галію-індію фосфід і багато інших. Зараз у світі поширені світлодіоди із світінням різних кольорів. Крім цього, вони можуть володіти кольоровим корпусом-світлофільтром.

СТУПІНЬ ЗАХИСТУ СВІТЛОДІОДНИХ ПРИЛАДІВ

Зазначимо, що будь-який електричний прилад має ступінь захисту, який позначається IP. Саме цей критерій характеризує захищеність апарату від потрапляння в пристрій пилу, вологи, бруду. Якщо параметр задовільний, то безперебійна робота світильника, лампочки забезпечена. При цьому, при визначеному позначенні є дві цифри, що вказують на захист від твердих частинок, безпеку від води. Цей критерій визначається в процесі ряду випробувань світлодіодних приладів. Саме в цьому випадку перевіряється надійність корпусу від попадання ззовні різного виду речовин. У спектр твердих забруднень входять такі елементи, як пил, волога, що проникають під різними кутами. Показник IP на приладах буває від 20 до 67. Перші можна експлуатувати у внутрішньому приміщенні сухому, опалювальному. А ось останні відмінно покажуть себе, наприклад, в сауні, лазні.

Оправить запрос на Просчёт!