Установчі дроти і шнури в наявності

кількість струмопровідних жил

поперечний переріз провідника (мм²)

 

Онлайн калькулятор розрахунку ваги
кабелю та дротів

Марка кабелю
Довжина кабелю (м)
Барабан
Загальна вага 0,00

 

Пропонує вашій увазі придбати дроти і шнури для установки за прийнятними цінами. Вироби провідникового, установочного типу використовують для збалансованого перерозподілу електрики в агрегатній мережі, потужних джерел світла, інших пристроїв, що мають високий коефіцієнт споживання енергії. Продукт виготовлений з паленої мідної жили, або алюмінієвої основи. Жильний шнур, безпосередньо проводить електрику, ізолюються гумою, мають місце второпластовие і поліетиленові ізоляції. Захисним щитом поверх ізоляції є шелковідная пряжа, просочена складом проти гниття. Щоб купити інсталяційний шнур і дроти в Києві і Україні, будь ласка зробіть замовлення на сайті або телефонуйте за контактним номером телефону.

 

Зазначені вироби використовуються для передачі електроенергії до мережі та електричним двигунам, освітлювальним приладам та іншим джерелам споживання струму. А також іі подальшого розподілу. Жили струмоведучих проводів, шнурів виготовляють як з обпаленої міді, так і з алюмінієвого дроту. Вони ізолюються гумовим покриттям, поліетиленом, фторопластом, пластиком. Після зазначених шарів накладається захисний покрив обплетення з шовкової або хб і паперової пряжі, яка просякнута спеціальною речовиною, що запобігає розкладанню.

 

Установчі дрота бувають одно-, дво-, три-, чотири- і багатожильними. Вони гнучкі, водостійкі, маслостійкі, негорючі. Використовується і на відкритих, і на закритих майданчиках, зонах, виробництвах.

ПОБУТОВІ ДРОТИ: ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ, ХАРАКТЕРИСТИКИ

Багато споживачів вважають, что кабель та дріт - це майже синоніми. Але насправді це зовсім не так. Кабель - складаний електротехнічний виріб, найчастіше з декількома шарами ізоляції, оболонки.

Дроти й шнури набагато простіші по конструкції і характеристиках. Найчастіше вони мають один-два шари ізоляції, а виготовлення їх йде зовсім без ізоляційного шару. Призначення у зазначених підгрупах також різне: дроти застосовуються в мережах і пристроях з напругою не більше 380 В (хоча можуть витримати і більше).

ДРІТ МОНТАЖНИЙ:

Даний виріб відрізняється наявністю жил (від 1 до 3 і більше), а також бувають екрановані і неекрановані. Перетин жили також варіюється від 0.05 до 6 кв.мм. Робоча напруга може бути від 100 до 1000 В. А експлуатація виробів з таким змінним струмом може бути в найрізноманітніших умовах: від -200 до +600 градусів.

Який буває монтажний провід ви дізналися. Але є ще одна важлива особливість цих виробів - вони здатні витримати невисокі навантаження струму, а отже, наявні у дроті невеликий перетин жил і певний спосіб монтажу. Щоправда, є особливі марки виробів, які можна з'єднувати з електромережею, приладами рухомих, нерухомих варіантів.

ЗАСТОСУВАННЯ УСТАНОВОЧНИХ, МОНТАЖНИХ ПРОВОДІВ І ШНУРІВ

Зазначені вироби використовуються як вдома в побуті, так і на виробництві. Завдяки гнучкості установочні й монтажні дроти застосовуються в багатьох цілях.

Установчий провід може бути задіяний при:

 • підключенні машин, верстатів та інших механізмів до електромережі, напруга якої не перевищує позначку в 1000 В;
 • прокладці стін з цегли, бетону;
 • монтажі в конструкціях будівництва пустотілого плану;
 • прокладці в коробках, трубах сталевого типу, під шаром штукатурки і ін.

Звичайно, при виборі установчого проводу варто звернути увагу на значення маркування на ньому, зокрема:

 • Буква А свідчить про те, що провід з алюмінієвою жилою, якщо її немає - мідний.
 • Букви П і ПП говорять про плескату форму виробу, з однією або декількома жилами всередині оболонки, обмотки.
 • Наступні позначення підкажуть про матеріал ізоляції: Р - гума, В - полівінілхлорид, П - поліетилен.
 • Цифри в маркуванні говорять про розміри в поперечному перерізі і його площі.
 • Про маркування монтажних проводів можна додати наступне:
 • Буква М на початку свідчить про те, що перед вами саме такий виріб.
 • Наступні букви розкриють характеристики і особливості. Наприклад, С - ізоляція зі скловолокна або зпеченої плівки.
 • Буква Г свідчить про те, що провід гнучкий багатодротовий.
 • Д - подвійне обплетення в конструкції.
 • Л - провід має лакування.

Звичайно, вивчати особливості можна досить довго, багато і детально. Але тепер основна інформація вам цілком доступна і зрозуміла.

Відправити запит на Прорахунок!