Інформаційний дріт в наявності

кількість струмопровідних жил

поперечний переріз провідника (мм²)

Інформаційні дроти та кабелі використовуються при налагодженні телефонних мереж та Інтернету. Вони являють собою сукупність провідників. На основі конструкційних особливостей і області їх застосування виділяють велику кількість маркувань даного виду кабелю: для телефонної / модемного зв'язку, для формування локальної мережі та підключення до Інтернету (відповідно, з різною пропускною здатністю). Серед маркувань можна виділити STP, FTP і UTP. Заводське маркування свідчить про наявність / відсутність екрану дроти. Крім того, маркування надає конструкційні відомості про кабелі / проводах (наприклад, конфігурацію і перетин жили, кількість пар провідників, а також тип оболонки).

Інформаційні дроти / кабелю мають широке застосування у всіх сферах діяльності людини, через що мають безліч різновидів. Будь-який необхідний інформаційний провід можна знайти і оформити замовлення на нашому сайті.

Онлайн калькулятор розрахунку ваги
кабелю та дротів

Марка кабелю
Довжина кабелю (м)
Барабан
Загальна вага 0,00

 

Інтернет-кабель - це спеціальний кабель, який призначається для підключення компонентів системи телекомунікації. Він виключає такі неприємні моменти, як шумові перешкоди в переданому сигналі. Використовується в офісах, промзонах і житлових приміщеннях. За допомогою нього можна підключити таке обладнання, як:

  • маршрутизатори;
  • факси;
  • телефони;
  • комп'ютери;
  • модеми;
  • комутатори і т.д.

 

ВИТА ПАРА: ТЕ Ж САМЕ, ЩО Й ІНТЕРНЕТ-КАБЕЛЬ ЧИ НІ

Зараз великого поширення набуло поняття «інтернет-кабель», але в побутовому світі електромонтажники і замовники називають його «Вита пара».

Відзначимо, що боротьба з таким явищами, як шуми і перешкоди в передачі даних проводилася давно, а точніше - в минулому столітті. І тоді, способом повивки жил, намагалися усунути цей нюанс. Такий варіант був спеціально введений в певний ряд телефонних кабелів. Електромагнітні поля в цих проводах затихали, що призводило до зменшення перешкод.

Подальші розробки велися в Європі. І в результаті таких інновацій і з'явилася «Вита пара». І серед основних представників можна виділити три типи кабелю. Про це поговоримо далі.

ВІДМІННІСТЬ МІЖ РІЗНИМИ ВИТИМИ ПАРАМИ: ПОЯСНЮЄМО

Вита пара розмежовується на:

  • UTP або U / UTP;
  • FTP або F / UTP;
  • SFTP.

Звичайно, кожна буква в абревіатурі щось означає.

ТР - Twisted Pair. У перекладі з англійської це означає не що інше, як вита пара.

U - unscreened. Вита пара екранована і часто застосовується для телефонних телекомунікацій, а також комп'ютерних мереж. І в комплексі з цією буквою з'являється таке поняття, як UTP - неекранована вита пара. Вона підходить для офісу, будинку або іншого невеликого приміщення в якості провідника Інтернету або телефонної мережі.

F - foil screened. Під цим поняттям мається на увазі загальний екран, який виконаний з фольги і огортає всі жили витої пари. FTP або F / UTP застосовуються для виробництв, офісів.

SF - braid and foil screened. Подвійний екран загального призначення. Призначається для ​​середовища з високим ступенем перешкод.

Коли використовуються поспіль дві однакові літери, наприклад, SS або FF, то це означає, що на кожній парі є екранна панчоха.

Вважаємо, що тепер в результаті розшифровки абревіатури багато стало зрозуміліше.

ЯК ЦІНА ВПЛИВАЄ НА ЯКІСТЬ І ОСОБЛИВОСТІ ВИТОЇ ПАРИ

Отже, середньостатистичній людині зрозуміло, чим більше матеріалів витрачається на виготовлення виробу, тим дорожче він буде. Тому, можна відзначити, що вартість UTP, однозначно, нижча, ніж FTP.

Але деякі виробники, намагаючись оволодіти великою клієнтською базою, виробляють дуже дешеві виті пари. Як їм це вдається? Все просто:

1. Варто звертати увагу на матеріал виготовлення кабелю. Алюміній і сталь, звичайно, будуть в підсумку дешевші, ніж мідь.

2. Занижується діаметр. І це допускається, навіть регламентується деякими стандартами.

Але, безумовно, що дані вироби будуть набагато нижчі за якісними і технічними характеристиками. Тому, купуючи виту пару, варто дізнатися заздалегідь про всі деталі у виробника. Робота з перевіреним, відомими компаніями - запорука відмінної і вигідної співпраці.

Відправити запит на Прорахунок!