Кабель Гнучкий в наявності

кількість струмопровідних жил

поперечний переріз провідника (мм²)

Онлайн калькулятор розрахунку ваги
кабелю та дротів

Марка кабелю
Довжина кабелю (м)
Барабан
Загальна вага 0,00

 

Кабель гнучкий призначений для не стаціонарного монтажу. Цей кабель належить до розряду товарів підвищеного попиту. Гнучкий кабель не має альтернатив у випадках, коли прокладка і подальша експлуатація повинні здійснюватися під кутом або при постійних перегинах. У структуру кабелю входить кілька елементів: мідний провідник (багатодротового зразка), гумова оболонка, а також ізоляція з гуми. Іноді конструкція також може включати в себе шар роздільної синтетичної плівки. Сама гнучкість забезпечується за рахунок ізоляційних матеріалів і оболонки, а також струмопровідних жил. Незважаючи на свої переваги, кабель не розрахований на прокладку в агресивному середовищі, проте чудово виконує свої функції в комерційній та виробничій сферах.

Обрати і придбати кабель даного зразка можна на нашому сайті - досить визначитися з його місцем застосування, визначити ключові параметри кабелю і зробити замовлення.

 

Інакше ці вироби називають ще безперервними гнучкими кабелями. Вони розроблені спеціально для того, щоб витримати значні вигини різних радіусів, сильні механічні навантаження, які є невід'ємною функцією механізмів (наприклад, тримач кабелів).

 

Цікаво дізнатися про те, з чого роблять гнучкий кабель? Конструкція даних виробів складається з струмопровідних жил із міді. Вони обволікаються ізоляційним шаром, а також з’єднуються у зовнішню оболонку з гумового матеріалу. Також в структурі гнучкого кабелю можна відзначити роздільну плівку з синтетичної основи, яку вже, в свою чергу, покривають мідні провідники.

ЯК ПІДІБРАТИ ГНУЧКИЙ КАБЕЛЬ: ВИДИ

Можна виділити наступні типи гнучкого кабелю:

1. Повивного скручування. Вартість такого кабеля менша за рахунок нескладного виготовлення. Жили скручуються в групи, а вони - в сердечник. Поверх цього - поясна екструдована ізоляція і оболонка. Екрановані варіації мають жили з плівкою або фольгою. Зауважимо, що конструкція такого кабелю перегинається, а отже, еластичність матеріалу призводить до його зносу і необоротної деформації. Зрештою, може статися розрив сердечника.

2. Пучкового скручування. Це унікальна технологія конструювання кабелю. Жили не скручуються в шари. Вони спочатку з'єднуються пучками, а тільки потім розташовуються навколо сердечника (пружного, непроникного). Через відсутність багатожильних шарів забезпечується однаковий радіус вигину будь-якого провідника. Загальне навантаження за рахунок такого скручування знижене. Звісно, що жили просто не мають можливості розкрутитися.

ПЕРЕВАГИ ГНУЧКОГО КАБЕЛЮ: КОРОТКО ПРО ВАЖЛИВЕ

Можна виокремити такі властивості для користувача гнучкими кабелями:

1. Їх просто і легко вкладати в штроби.

2. Їх ефективно можна монтувати в щитку, розподільній коробці.

3. Висока стійкість до зламу в разі частого перемикання приладів.

Звичайно, є багато і інших плюсів для користувачів.

ЯК РОБЛЯТЬ ГНУЧКИЙ КАБЕЛЬ: ОСНОВНІ МОМЕНТИ

Виробництво кабелю - це процес непростий. Гнучкий варіант роблять за певною схемою: поетапно проводять волочіння, протягання заготовки, накладають ізоляцію, а потім оболонку. Після займаються розбухтовкою і відвантаженням.

На першому етапі обробляють мідну канатку.

Потім на екструзійних лініях кабелю надають вигляд готового виробу.

Потім проходить етап волочіння мідної канатки в дріт, пасьму, стренги. Згодом вже з'являється кабель. Його, в свою чергу, намотують на котушки.

ДЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ГНУЧКИЙ КАБЕЛЬ

В основному даний тип виробу застосовується для моменту приєднання найрізноманітніших переносних пристроїв. Наприклад, таких, як зварювальне обладнання, генераторні машини, гармати теплового спектру і т.д.

Кабель відмінно показав себе в експлуатації як при відкритих, так і закритих умовах. Особливо актуальний гнучкий кабель на будівельних майданчиках при протягуванні силових ліній.

Застосовується даний вид кабелю і в побуті при здійсненні монтажу електропроводки (для живлення освітлювальних приладів, розеток, вимикачів і ін.).

Варто зазначити, що область застосування гнучкого кабелю досить широка: в звичайних квартирах, промисловості, техніці та ін. При цьому його можливо встановлювати і в рухливі, і в нерухомі системи.

Гнучкі кабелі застосовуються як для з'єднання з пересувними механізмами, так і при приєднанні до електричних мереж. Майте на увазі, що при виборі виробів варто враховувати маркування, колірне позначення жив, орієнтуватися на технічні характеристики.

Відправити запит на Прорахунок!