Кабель та дроти спеціальні в наявності

кількість струмопровідних жил

поперечний переріз провідника (мм²)

Онлайн калькулятор розрахунку ваги
кабелю та дротів

Марка кабелю
Довжина кабелю (м)
Барабан
Загальна вага 0,00

 

Кабель та провід спеціальний використовуються в різноманітних сферах: від комерційної, до виробничої (наприклад, під час установки бортової мережі в авіатехніку). Провід виступає посередником / сполучною ланкою між джерелом електроенергії і пристроєм. Кабель являє собою безліч проводів, які збираються в цілісний пучок. Кабелі і проводи цього виду мають специфічні властивості (за рахунок ізоляції, різних структурних елементів, матеріалу струмопровідних жил і конструкційних особливостей в цілому).

 

Дані кабелю і проводу мають кілька видів: силові, монтажні, комп'ютерні, для зв'язку, коаксіальні і сигнальні. Залежно від виду, вони мають різну сферу застосування: виробництво, комерційні об'єкти, побутове застосування та інше. Визначтеся з необхідним видом і робіть замовлення на нашому сайті, на якому знайдете все, що вам потрібно.

 

Кабелі й проводи спеціального призначення - це велика група виробів. Атрибути відрізняються між собою, мають різну сферу застосування, служать для вирішення особливих завдань.

КАБЕЛІ СУДОВІ

Основне застосування цих виробів - судна морського флоту, які необмежені в плаванні. Кабелі знаходять своє застосування в силових, контрольних ланцюгах. Можуть бути задіяні навіть на річковому флоті, в спорудах плаваючого типу.

Спеціальні полімерні матеріали у виготовленні, конструктивні елементи в якості особливої ​​ізоляції, додаткові бар'єрні елементи - це особливості, які можна виокремити в групі зазначених кабелів.

КАБЕЛІ І ПРОВОДИ ДЛЯ РУХОМОГО СКЛАДУ

У цій групі можна відзначити проводи, кабелі з жилами багатодротового плану, виконані з міді. Вони призначаються для зовнішніх і внутрішніх з'єднань транспорту (як рейкового рухомого, так і тролейбусів).

Сфера їх застосування широка: приєднання до струмоприймачів, монтаж при обмежених приміщеннях, фіксована установка при впливі дизельного палива, мастил, зовнішніх проводок, дільниць електромережі з великим нагріванням.

КАБЕЛІ З ГУМОВОЮ ІЗОЛЯЦІЄЮ ДЛЯ СТАЦІОНАРНОЇ ПРОКЛАДКИ

Тут можна зустріти проводи, кабелі із струмопровідними жилами з міді або алюмінію. Ізоляція - гумова або пластикова. Застосовуються тільки в мережах з напругою від 0.66 кВ до 50Гц.

Зауважимо, що кабельні лінії відрізняються економністю, ніж ті, що виконані з гнучких силових кабелів по типу КГ (мається на увазі аналогічний перетин).

Якщо у кабеля є заповнення, то можна побачити маркування з буквою «з».

КАБЕЛІ І ДРОТИ ДЛЯ ГЕОФІЗИЧНИХ РОБІТ

Виокремлюємо кабелі, проводи, які можуть застосовуватися в польових умовах під час робіт, досліджень та іншої діяльності. Можуть бути виготовлені для таких потреб, як дослідження на поверхні землі, для цифрових станцій, сейсморозвідувальних робіт, промислових вибухових справ та ін.

КАБЕЛІ ГРУЗОНОСІЙНІ ГЕОФІЗИЧНІ

У цій групі є такі вироби, як кабелі з жилами багатодротового типу. Вони мають пластмасову ізоляцію, бронювання. Призначаються для установок геофізичного спектру діяльності в свердловині, приєднання, спуску, підйому комплексів. З маркування на виробах можна дізнатися про кількість і перетин жил, розривні зусилля, межі робочої температури, кількості повивів броні, оболонці і ін.

КАБЕЛІ ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ ЗАГЛИБНИХ НАСОСІВ НАФТОВИДОБУТКУ

У зазначеній групі вироби з трьома головними жилами (струмопровідні, з міді). Ізоляція - пластмасова, бронь - сталева, стрічки броні - сталь корозійностійка. Призначаються для того, щоб виробляти діяльність по з'єднанню заглибних насосів з видобутку нафти зі станції. Напруга мережі не повинна бути більше 3300 В.

КАБЕЛІ АВТОМОБІЛЬНІ

Тут можна побачити дроти з жилами із міді, з ізоляцією з полівінілхлориду. Призначення виробів - з'єднання електрообладнання легкових транспортних засобів, мотоциклів, тракторів. Можуть використовуватися в системах запалювання, в мережах з екрануванням, зон з вимогою щодо захисту від механічних пошкоджень.

КАБЕЛІ АВІАЦІЙНІ

За допомогою даних виробів можна здійснювати монтаж бортів у мережі апаратів літального типу. Можна працювати як з мережами змінної, так і постійної напруги.

КАБЕЛІ ДЛЯ РАДІОУСТАНОВОК

Ця група представлена ​​проводами із жилами з міді, з ізоляцією і оболонкою - гумовою. Призначення виробів - приєднання комплексів в електромережах з напругою від 380 В до 400 Гц. Можливо проводити монтаж радіоапаратури.

КАБЕЛІ ЛІФТОВІ

Проводи - з мідними жилами, тип - багатодротяні, ізоляція - пластмасова, оболонка - полівінілхлорид. Використовуються в сфері експлуатації ліфтів (пасажирських, вантажних загального призначення). Напруга не повинна перевищувати позначку 460 В.

КАБЕЛІ З МІНЕРАЛЬНОЮ ІЗОЛЯЦІЄЮ

Кабелі - зі сплавів, мідної основи, ізоляція - неорганічна металоїдна, оболонка - з міді, нержавіючої сталі, сплавів. Призначення - експлуатація в екстремальному середовищі (температури можуть досягати позначки в 1000 градусів за Цельсієм).

КАБЕЛЬ ДЛЯ НАГРІВУ

Ці дроти випускаються для обігрівальної діяльності. Працюють при напрузі до 380 В. При цьому частота змінного струму повинна бути 50 Гц (можна постійну напругу до 1000 В).

Відправити запит на Прорахунок!