Кабель вогнетривкий в наявності

кількість струмопровідних жил

поперечний переріз провідника (мм²)

Онлайн калькулятор розрахунку ваги
кабелю та дротів

Марка кабелю
Довжина кабелю (м)
Барабан
Загальна вага 0,00

 

Вогнестійкий кабель забезпечує збереження працездатності пристроїв, до яких він підключений, в умовах спалаху найближчих об'єктів і приміщень: пожежі і прямого впливу високих температур (протягом декількох годин після загоряння). Це дозволяє усунути загоряння без перебоїв в роботі комунікацій. Підвищена вогнестійкість забезпечується використанням у виробництві кабелю термостійких стрічок з слюди, які слугують бар'єром між загорянням і струмопровідними жилами. Також у виробництві використовується ізоляція з кремнію і силікону разом з ПВХ оболонкою (без галогенів у складі), що володіє низьким коефіцієнтом горючості.

 

Вогнестійкі кабелі мають широку область застосування: в системах безпеки промислових і комерційних об'єктів, в інших місцях великого скупчення людей (відповідно до положень з техніки безпеки). До даного виду кабелю належать: силові і контрольні кабелі, які можна вибрати і замовити на нашому сайті.

 

ВОГНЕСТІЙКИЙ КАБЕЛЬ: ОСОБЛИВОСТІ

 

Вогнестійкий кабель являє собою спеціалізований дріт, який продовжує виконувати свої функції, навіть довгий час перебуваючи в прямому контакті з відкритим вогнем.

Від звичайного кабелю подібний виріб відрізняється наявністю термостійких стрічок, виготовлених зі слюди. Завдяки ним горіння не поширюється на жили. Ще в число характерних рис входить ізоляція з термостійких матеріалів, таких як кремній і силікон.

Несприйнятливість до відкритого полум'я також забезпечується завдяки наявності ПВХ-оболонки, яка характеризується зниженою горючістю. При цьому вона не містить галогенів.

У продажу наявні вогнестійкі кабелі, які стосуються різноманітних класів пожежної безпеки. Залежно від них визначається сфера використання того чи іншого проводу, що необхідно враховувати при придбанні.

РОЗШИФРОВКА NHXH E30, E90

Вогнестійкий кабель, який має розшифровку NHXH e30, e90, є досить затребуваним у різноманітних сферах виробом. Подібне маркування розшифровується так:

 • Набір літер NHXH позначає, що кабель належить до безгалогенних вогнестійких різновидів.
 • Буква N вказує на те, що провід виготовлений згідно спеціалізованого німецького стандарту під назвою VDE.
 • HX позначають, що ізоляція сформована з гуми зшитого типу.
 • H вказує на несприйнятливість до впливу відкритого вогню, а також наявність невмісних галогенів оболонки.
 • e30. Наявність подібного набору букв і цифр означає, що кабель зберігає властивості при прямому контакті з відкритим полум'ям протягом 30 хвилин.
 • e90 означає, що провідник і система його прокладки в умовах пожежі продовжують виконувати свої функції протягом 90 хвилин.

Варто зазначити, що під впливом вогню залишаються незмінними характеристики ізоляції. Провід може справно виконувати свої функції, постійно перебуваючи в температурному діапазоні від -30 до +70 градусів. При цьому допустима виробнича температура становить +90 градусів. Показник випробувальної напруги досягає 4000 В.

ЗАСТОСУВАННЯ

 • Сучасні вогнестійкі кабелі характеризуються широкою сферою використання. Подібні дроти використовуються при:
 • Монтажі сигналізації охоронного та пожежного різновиду.
 • Створенні аварійного освітлення, здатного функціонувати навіть в умовах сильної пожежі.
 • Організації систем, що відповідають за гасіння пожежі в автоматичному режимі.

Створенні систем, що відповідають за виявлення та оповіщення співробітників конкретного підприємства про наявність осередків займання в певних областях.

Застосування вогнестійкого кабелю в описаних сферах забезпечується використанням безгалогенового пластику при виробництві. Завдяки цьому він застосовується при високих температурах.

Допускається використання при підключенні енергії до електроустановок для боротьби з пожежами. Ще можливе застосування на об'єктах із підвищеними вимогами до правил пожежної безпеки, а також у вибухонебезпечних приміщеннях.

Дізнатися більше про сферу використання нашої продукції можна, поспілкувавшись з менеджерами. Вони завжди надають корисну інформацію з потрібних покупцю питань.

СТАНДАРТИ ДЛЯ ВОГНЕСТІЙКОГО КАБЕЛЮ

Висока якість, а також широка сфера використання забезпечується завдяки певним стандартам вогнестійкого кабелю. До основних вимог входить:

 • Мінімальний рівень токсичності продуктів горіння при згорянні кабелю, який виробив свій ресурс під впливом відкритого вогню.
 • Низький показник корозійної активності продуктів горіння.
 • Забезпечення перешкоди для поширення відкритого вогню на певний період часу. Вогнестійкий провід не повинен горіти. Під впливом вогню він плавиться, погашаючи іскри.
 • Невелика кількість виділеного при плавленні диму.
 • Наявність можливості використання при формуванні прокладок групового різновиду.
 • Якщо мова йде про конструкції, то негорюча кабельна продукція випускається в двох варіаціях виконання струмопровідної жили. Обидва типи можна на вигідних умовах придбати в нашій організації.
 • ВИДИ

Якщо мова йде про види вогнестійких кабелів, то вони поділяються на два основних різновиди, а саме силові і застосовні для створення пожежної сигналізації.

Якщо йдеться про перший тип, то подібні дроти мають захист, сформований з еластомеру. Він являє собою гуму, що виконує функції перепони температурного, електроізоляційного призначення. Матеріал під впливом високих температур формує на поверхні проводу діелектричний шар, що запобігає пошкодженню жил, завдяки чому зберігається функціонал систем.

При цьому кабелі, призначені для створення систем пожежної сигналізації, мають ізоляцію, створену на склослюденітовій основі. У число характеристик входить стійкість до впливу високих температур. Конструкція характеризується наявністю струмопровідних елементів, обмотаних захисним бар'єром з стеклострічки з високим вмістом слюди.

Відправити запит на Прорахунок!