Кабеленесучі системи в наявності

КАБЕЛЬ НЕСУЧОЇ СИСТЕМИ

Це рішення для прокладки кабелю, проводу в комплексному обсязі, як внутрішнього, так і зовнішнього типу.

Він може використовуватися в:

  • електромережах;
  • телефонних лініях;
  • комп'ютерних і телевізійних мережах;
  • системах оповіщення;
  • сигналізації і багато інших.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КАБЕЛЕНЕСУЧІ СИСТЕМИ ТА ЇХ ВИДИ

Отже, розглянемо деталі комплексу в подробицях:

1. Кабель-канали. Цей спосіб використовується активно для того, щоб прокладати кабель в офісах, об'єктах адміністративного призначення. Найчастіше система розташовується в підвісних стельових комплексах, фальшпідлогах, бетонних жолобах та ін.

2. Труба поліетиленова. Захищає кабель від вологи, негативного механічного впливу, що деформують зміни і ін. Дуже актуальна для погодних умов Росії і може використовуватися при найрізноманітніших кліматичних умовах. Буває гладка і гофрована.

3. Короби пластикові перфоровані. Вони створюють вентильований простір для кабелю, проводки, які розташовуються усередині. Такі атрибути кабеленесучої системи мінімізують перегрівання дроту, а отже і знижують ризик виникнення небезпечної пожежної ситуації.

4. Коробка універсальна. Варто орієнтуватися на наявність входів, отворів при виборі. Звертайте увагу на призначення коробки і її габаритність. У цьому виробі можна вмикати всю велику проводку в єдину систему. При комп'ютерних і телефонних мережах ці деталі - незамінні.

ПРОДОВЖУЄМО

5. Заглушка. Має фіксуючі частини і забезпечує надійну фіксацію безпосередньо на коробі. При цьому вона може додатково закріплюватися шурупом.

6. Кут внутрішній для LHD, кут Т-подібний для LHD. Ці вироби призначаються для монтажу по периметру і є аксесуарами для кабельних каналів. Останній служить для вертикального і горизонтального з'єднання коробів, різних по перетинах.

7. Короб плінтусний. Призначається для того, щоб монтувати, кабеленесучу систему в просторі підлога-стіна по кутовому типу.

8. Металорукав. Є основним захисним елементом для електриків, монтажників у дерев'яних будинках. Через багато років після установки можна без проблем, без застосування спеціальних пристосувань, прокласти нову проводку. Кабель всередині такого елемента не перегинається. Поділяються на: легкі, важкі, надважкі.

9. З'єднувач для LHD. Це кабельне закінчення, яке встановлюється з обох боків дроту. Типів роз'ємів буває безліч, вони відрізняються за конструкцією, способом фіксації, діаметром, типом та ін.

10. Канал перфорований. Ці вироби можуть бути з прямокутним і круглим перетином. Досить гнучкі, не тріскаються при монтажі. Бувають великі і невеликі. Канал повинен витримувати максимальне навантаження.

Вважаємо, що ви детально ознайомилися із зазначеними системами,  їх видами і призначенням.

Відправити запит на Прорахунок!