Силові кабелі в наявності

кількість струмопровідних жил

поперечний переріз провідника (мм²)

Онлайн калькулятор розрахунку ваги
кабелю та дротів

Марка кабелю
Довжина кабелю (м)
Барабан
Загальна вага 0,00

 

Кабель силовий електричний, як правило, застосовують в приміщеннях підвищеної вологості для розкладання різних проводок, живлення освітлення, виробничих потужностей. Також  цей продукт застосовують на вулиці для естакад і блоків, що рухається і нерухомого підключення промислового обладнання. Склад досить простий: мідна жила (одинарна, багатодротова) ізольована полівінілхлоридом з маркером і відмінною кольоровою гамою. Як правило, жили ізольовані і перебувають паралельно. Провідники фази частіше алюмінієві, рідше мідні. Замовити, вибрати і купити силовий кабель в Києві і Україні недорого можливо на нашому сайті. Тепер придбання силового провідника простіше, дешевше і швидше. Гнучка цінова політика і високопрофесійна консультація приємно здивують.

 

Цей виріб призначається для передачі електричної енергії струмами промислових частот. Якщо говорити простіше, то даний силовий кабель пропускає трифазний струм від ГРЩ ВРУ від підприємств промислового спектру, комунальних об'єктів та інших будівель до споживачів електричної енергії. Може використовуватися як для нерухомої (стаціонарної) прокладки, так і для рухомих агрегатів, установок, обладнання та ін. Звісно, що область його застосування визначає і конструктивні особливості.

 

ЯКІ БУВАЮТЬ СИЛОВІ КАБЕЛІ: ТИПИ І ВИДИ

Силові кабелі можуть бути з різною ізоляцією:

  • з просоченого паперу;
  • з гумовою;
  • з полівінілхлоридом;
  • з поліетиленом.

Крім цього, основа може бути виконана з:

  • міді;
  • алюмінію.

Ця класифікація визначає силові кабелі по типу.

Але можна розмежувати вироби і за видами:

  • АВВГ. Жила виконана з алюмінію, ізоляція і оболонка - з полівінілхлориду. Захисного покриву немає.
  • ВВГ. Жила струмопровідного характеру з міді, ізоляція, оболонка - з пластикату. Захисного покриву немає. Якщо є додаткове позначення виду 4 * 4, то це означає, що кабель чотирьохжильний.
  • АВВГ-П. Струмопровідна жила - з алюмінію, ізоляція, оболонка - з полівінілхлориду. Відрізняється плоскою конструкцією, захисним покривом не володіє.
  • ВВГ-П. Жила - мідна, ізоляція, оболонка - пластикат. Плоского формату, без захисного шару.
  • АВВГнг (А). Жила - алюмінієва, ізоляція - ПВХ пластикат. Є оболонка з ПВХ пластикату, що володіє зниженою горючістю.
  • ВВГнг (А). Жила - з міді, ізоляція - з ПВХ пластикату, оболонка - аналогічно ізоляції. Остання володіє зниженим ступенем горючості.
  • АВВГ-Пнг (А). Струмопровідна жила - з алюмінію, ізоляція і оболонка - з ПВХ пластикату. Відрізняється плоским типом, зниженою горючістю.
  • Звичайно, кількість різновидів силового кабелю велика і виділяють також АВВГнг (А) -LS, ВВГнг (А) -LS, АВБШв, ВБШв, АВБШвнг (А), ВБШвнг (А), АВБШвнг (А) -LS, ВБШвнг (А) - LS.

ЯК ВИБРАТИ СИЛОВОЙ КАБЕЛЬ: ОСОБЛИВОСТІ

Безумовно, не має значення, чи хочете ви прокладати силовий кабель для внутрішньої або для зовнішньої проводки, головне - вибрати товар сертифікований від заводу-виробника.

Звертайте увагу і на маркування кабелю. Майте на увазі, що дане позначення в різних країнах може варіюватися. Однак, багато держав дотримуються загальних принципів у цьому питанні. Крім маркування тонового, є і буквена підказка для професіоналів і звичайних покупців. Але майте на увазі, що закордонні та вітчизняні вироби дещо відрізняються. Але принцип загалом один і той самий: кожна буква - окремий конструктивний елемент.

Пам'ятайте, що тонкий перетин не підходить для високої провідності струму. А придбання кабелів, що були у вжитку, також не найкращий варіант: ізоляція на таких уже не якісна.

ЯК ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ СИЛОВИЙ КАБЕЛЬ: ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Розповімо коротко і тільки головне:

1. Спочатку відбувається волочіння дротяної основи.

2. Потім ведеться віджиг після процесу волочіння.

3. Окремі жили скручуються в струмопровідну жилу.

4. На кожну струмопровідну жилу накладається ізоляція різних тонів.

5. Відбувається заготівля кабелю шляхом скручування ізольованих жил.

6. Накладається ізоляція поясна або заповнювач.

7. Накладаються екрани, броні.

8. Потім час для оболонки, захисного шлангу.

9. Готовий кабель перемотується на транспортну тару для випробувань, упаковки, транспортування замовнику.

ЯК ВИПРОБОВУЄТЬСЯ СИЛОВИЙ КАБЕЛЬ

Якщо силовий кабель має десь прорив, то за рахунок великого проведення напруги може відбутися не просто тихе вмирання системи, а вибуховий ефект з ушкодженнями. Тому випробування цього виробу - запорука безпечної експлуатації. Силовий кабель перевіряють високовольтним способом. Дані випробування проводяться на особливих установках.

Тому, купуючи силовий кабель можна бути впевненим, якщо він має всі документи - він пройшов випробування.

Відправити запит на Прорахунок!